Jdi na obsah Jdi na menu
 


Exkluzivně:On-line rozhovor s Hextrak

2. 7. 2009

Redaktor:Dobrý den,Na začatek bych se vas zeptal na otazku "VAŠE ZAČATKY"?

Hextrak:

Zdravím. Můj úplně první tým byla Dobříš, tam jsem později se taky stal kapitánem (zrovna se ta funkce zakládala) a dával dohromady tým. Pak jsem odešel, čehož docela lituju. Přišel jsem do Sigmy B, kde jsem taky chvíli působil a získal jsem tam titul prvoligový hráč. Asi po +/- osmi sezónách zkrachoval majitel Slavie W!ck a já si všimnul, že tým zakládá Kortez. Hned jsem se ho zeptal jestli v týmu nemá místo načež mi přišla odpověď, že v týmu místo je, ale přijme mě jenom pokud v týmu vydržím dlouho. Za tohle Kortezovi moc děkuju, protože měl určitě nabídky od daleko lepších hráčů, v té době jsem totiž neměl ani procento psychiky.

Redaktor:Zajmalo by mě podle čeho je přezdivka Hextrak?

Hextrak:

To jsem zoufale hledal nějakou přezdívku, která by mě hned neprozradila u známých (ikdyž dnes mi i ve třídě říkají Hexi :-)) Vzniklo to tak, že se u nás říká Hrabenov extra, je to tradice, říkalo se to tak prý i za dob babiček. Tak jsem jednoduše odstřihl většinu názvu vesnice, nechal extra a převedl do mužskýho rodu :-)

Redaktor:Zajmavé,Ale co se posledni dobou řešilo byl hacker ve hře chtěl by jsi k tomu něco dodat?

Hextrak:zakomplexovanej idiot, rád bych ho někde potkal..

Redaktor:To mi všichni:-).Jak vime smazali jse žadosti o týmy ,ale ty jsi o kladno znovu nezažadal jak to?

Hextrak:

Ono to je ještě trochu jinak. Mou žádost hacker nesmazal, já jsem ji nechal smazat sám. Důvod je jednoduchej, nebyl jsem schopnej dát dohromady 11 lidí. A založit tým, kde dočasně ubytuju když ne 11, tak třeba 6 cestovatelů, mi za 300 tisíc přijde docela drahá záležitost. Ovšem pokud dá dohromady kvalitní tým a bude jenom potřebovat majitele, jsem k službám. Časem bych si taky tým chtěl založit sám od sebe a mít tam svý hráče, ale to se mi zatím s Kladnem nepovedlo, proto jsem nechal šanci dostat tým hned po sezóně a nečekat tak x sezón někomu jinýmu. Jenom mě potěšilo, že to je můj spoluhráč :-)

Redaktor:Standartní otazka:Oblíbení a neoblíbení hrači?

Hextrak:

Předem se chci omluvit těm, na který zapomenu :-)Oblíbení jsou: Carnage, Brezinho, Bobinho, Kortez, Rychleji, thomasn, Aziz Ibragimov a občas se pobavím i u stručných příspěvcích od JimmyFLOYDA :-)). Neoblíbený hráče konkrétně asi nevyjmenuju, protože vůči nim mám takovou averzi, že si ani nepamatuju jejich nick. Ale obecně to jsou hlavně mladší ročníky, který přijdou do týmu, neuplyne ani 5 zápasů a bez jedinýho slova jsou jinde. A taky nemusím lidi, co se nejdřív do roztrhání těla snaží zastávat svůj názor a během jednoho, dvou příspěvků otočej kormidlem o 180 stupňů.

Redaktor:Ted taková otazka ,kterou jsem zatim nepokladal jestli by ses nepokusil sestavit podle tebe all star tym ve hře muže to bejt jak podle schopnosti tak i podle simpatie to necham jenom na tobě?

Hextrak:Kacik.JP - Kortez, GreenBull, harry777 - Aziz Ibragimov, tomasini, Ryhleji, 1lucka - Carnage, Brezinho, Bobinho

Redaktor:Tak ted otazka jak vidiš svoji budoucnost ve hře?

Hextrak:

Já myslím, že teď neřeknu nic neočekávanýho nebo zvláštního. Prostě zůstanu ve Slavii, budu loajální vůči šéfovi a semtam něco napíšu do diskuse. Protože jsem nedávno stáhl žádost na Kladno, tak na tým momentálně velký ambice nemám, takževlastně nebudu dělat nic jinak, než jsem dělal do téhle chvíle :-)

Redaktor:

Na závěr bych ti dal prostor aby si něco zdělil hračum fm.cz?

Hextrak:

Jestli jste to dočetli až sem, tak si můžete pogratulovat, protože pochopit moje myšlenky není lehký. A k hráčům mi nezbývá než opakovat slova jiných, prostě bych vás poprosil o věrnost týmu, loajalitu vůči majitelům a v diskusích aspoň základy slušnýho chování a vzájemný respekt. Potom bych byl nadmíru spokojenej.

Redaktor:Tak moc děkuji na rozhovor a hodně štěstí nejen ve hře ale hlavně v osobnim životě.

Hextrak:Díky moc, tobě taky :-)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář